Тварини проти стресу

Всі знають, що домашні улюбленці сприятливо впливають на людей. І дуже багато існує історій, де йдеться про те, що кішки і собаки покращують самопочуття і настрій хворих людей, ніж прискорюють одужання, а також знімають стрес і дискомфорт від самотності. Але разом з тим варто зауважити, що зоотерапія цікава навіть для студентів.

Одним з яскравих прикладів можна назвати університет Canadian Dalhousie University, де і був відкритий живий куточок. Таким чином, студенти між парами і після іспитів приходять туди, щоб пограти з доброзичливими тваринами і зняти стрес.

Якщо говорити про ідею виникнення такого живого куточка, то вона була запропонована самими учнями. Загалом було організовано університет з благодійною організацією Therapeutic Paws of Canada, з якої і принесли кілька собачат.

Популярність таких послуг стала очевидною після того, як новина про живий куточок розлетілася по всьому Інтернету. У підсумку такою послугою скористалося більше сотні людей. І вже через деякий час на сайті з’явилося безліч побажань і пропозицій по поліпшенню живого куточка, а також його впровадження в інших навчальних закладах. Також варто зауважити, що і студенти, і студентки просто таки в захваті від відпочинку в Puppy Room з доброзичливими собаками під час виснажливої сесії.

Такий наочний приклад з канадського університету нагадує нам, що дуже велика кількість людей любить спілкування з нашими чотириногими друзями. Таку властивість людей можна використовувати як чудову ідею для бізнесу. Але це стосується не тільки торгівлі товарів для тварин та виробництва кормів для домашніх тварин, але і більш креативно, наприклад, для сервісу тимчасового спілкування з тваринами або ж для створення готелю для тварин. Таким чином, бізнес для зняття стресу за допомогою чотириногих дуже гарна ідея для нового бізнесу в Україні.

Читати також:

Прибуткова перепелина ферма – відкриваємо бізнес

Прибуткова перепелина ферма – відкриваємо бізнес

Перепелина ферма – дуже рентабельний бізнес, він виправдовує себе з багатьох причин – ці птахи не сильно вибагливі до умов, за ними просто доглядати, вони не хворіють на сальмонельоз....

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...