Заробіток з металошукачем

Заробітки з металошукачем можна вважати тим поодиноким випадком, коли можна поєднати хобі із роботою. Якщо ви любите бувати на природі, вам цікаво досліджувати минуле, «шукати скарби» і вас не злякає ані дощ, ані бруд, тоді це заняття для вас.

Отже, що це за «робота» і який з неї зиск? Напевно, в загальному ви й так уявляєте, що пошук металошукачем – справа непроста – це затрати і часу, і сил, а іноді й коштів, але вона інтригує своєю непередбачуваністю, бо ніколи не знаєш, на що зможеш натрапити під шаром ґрунту чи під товщею води. Якщо не ставити за мету пошук коштовностей, а просто шукати металобрухт, то з ціною від1,5 -2,5 грн. за кілограм, за день з одним металошукачем можна знайти від 10 до 400 кг. Тут все залежатиме від вашого бажання і наполегливості. А в такому темпі – заробити від 4000-10000 грн. на місяць – цілком реальні гроші навіть за самими скромними підрахунками. Щоправда, вам доведеться вирахувати витрати на транспорт, які в місяць будуть складати 30-40% від вашого доходу.

Крім того, в процесі пошуків можна натрапити і на старовинні речі, монети, предмети часів війни, іноді зброя. Звісно, найчастіше вдається знайти те, що особливої цінності не складає, але ж бувають і виняткові випадки. Тоді ваш скарб може бути самих маленьких розмірів, але коштувати при цьому десятки тисяч гривень. Якщо вас цікавий такий аспект роботи – коли мова не про кількість назбираного, а його цінність, тоді доведеться піді вчити історію, а може й добратися до архівів, щоб точніше з’ясувати, що саме варто шукати і де. Якщо підходити до справи більш банально, то, для прикладу, у курортному місті в такий спосіб можна знаходити досить багато ювелірних прикрас, загублених відпочиваючими, або пропонувати свої послуги із пошуку такого предмета, якщо він ненароком вислизнув у воду, що теж обіцяє вам чималий дохід.

Якщо ви відчули, що це заняття для вас і вам цікаво спробувати в ньому свої сили, тоді ми дамо вам кілька корисних порад. Перше, що ви повинні для себе вибрати – це правильний металошукач. А який був би «правильним» саме для вас, залежить і від ваших фінансів і від вашої мети. Якщо ви хочете «спробувати шукати» – лише як хобі і не плануєте витрачати на це багато часу, можливо вам буде досить самого простенького і дешевого приладу, в ціні від 250-400$, який розрізнятиме чорний та кольоровий метал. Із того, що представлено сьогодні на ринку, варто звернути увагу на виробників Garrett та Fisher.

Якщо ж ви рішуче налаштовані присвятити цій справі весь вільний час, варто звернути увагу на прилади у ціновому діапазоні 400-900$ – у цих металошукачів середнього класу буде більший діапазон пошуку, та кращий розподіл чорного і кольорового металів.

І самі дорогі моделі, ті, що від 900 $ – це прилади для професійного пошуку скарбів, або ж георадари, які роблять можливим глибинний та підводний пошук предметів. Самими популярними за ціною і якістю в цьому сегменті вважаються російські прилади АКА.

Окрім того, будьте готові до витрат на різноманітні додаткові аксесуари – пошукові магніти, інструменти, лопати, сокирки, рюкзаки, котушки і т.п. Все це так чи інакше стане вам у пригоді. В цьому переліку варто виокремити саме магніти для пошуку – вони рятують у тих ситуаціях, коли до води вислизають ключі, ніж, або щось інше. Та, правду кажучи, ті, хто їх купують, мають намір радше не своє вберегти, а чуже виловити.

У всякому разі – пошуки із металошукачем – справді цікаве та захоплююче заняття і, хто-зна, можливо, воно стане для вас тим самим виграшним «лотерейним білетом на мільйон».

 

Читати також:

Власний пейнтбольний клуб

Власний пейнтбольний клуб

Ви б хотіли стати власником пейнтбольного клубу і спробувати себе у цьому бізнесі? Тоді ми розповімо вам, з чого варто починати. Скажімо, ви живете невеличкому місті, яке не входить до...

Ролики та скейтборди

Ролики та скейтборди

Дуже багато молоді зараз любить гуляти в парку. І не менш багато з них любить займатися спортом. А такі розваги, як їзда на роликових ковзанах або скейтбордах, приносить не тільки хорошу...