Заробляємо на продажі попкорну

Бізнес на попкорні – дуже високоприбутковий! Що значить «дуже»? Це значить, що його рентабельність складає 700%!!! Неймовірно? Аж ніяк і ми розкажемо вам, чому це можливо.

Цей вид продукту з’явився на наших прилавках відносно нещодавно – десь 15 років тому, але за цей короткий час встиг стати ледь не обов’язковим атрибутом на кіносеансах та під час циркових вистав. Всюди, де є розваги, відпочинок і задоволення, можна натрапити на попкорн.

Особливість цього заробітку у тому, що попкорн, як і свіженька кава, добре смакує гарячим, а не холодним, тому для масового виробництва не продукт мало придатний. А це дає широке поле для маневрів саме малому бізнесу.

«Фантастичні» цифри у 700% рентабельності експерти повністю підтверджують. Тож якщо ви повирішували всі юридичні питання і дозвільні документи, можна братися за справу.

Стартовий капітал для цієї справи дійсно незначний, можна починати братися за неї, маючи 500-1000$. При чому, «місце» у 1,5 м2 обійдеться не більше 200$, якщо ми орієнтуємося на розважальний заклад або торговий центр. Якщо ж розпочинати торгівлю на вулиці (влітку), то оренда буде ще нижчою, тільки оберіть місце поблизу зони для відпочинку, а не біля зупинки автотранспорту.

Далі купуєте апарат для попкорну, спершу можна замовити дешевий із Китаю, його продуктивності на перший час цілком вистачить, з згодом буде сенс придбати продуктивний пристрій (до 2000$) із віддачею 10 кг./год. Для вуличної торгівлі найкраще взяти симпатичний і легко керований «вагончик», який би дозволив розмістити всю сировину і тару. Щодо сировини, то це сортова попкорнова кукурудза і рослинна олія. Найчастіше для попкорну обирають сорт «Метелик», він є трьох категорій – дріний, середній і великий. В кінотеатрах найчастіше продають великий, або середній, які вважаються найвигіднішими для продажу. Є ще сорт «Карамель», така кукурузка збільшується у 36-38 разів, тоді як «Метелик» – в 42-43 рази. «Карамель» найчастіше обирають для виготовлення солодкого попкорну. Щодо олії, то виробники можуть обирати і соняшникову, і кукурудзяну, і соєву, і кокосову, і пальмову (що не бажано і не корисно для здоров’я), втім, категорично не дозволяється використовувати рапсову або вершкову олії. Соняшникова олія може додати присмак смаженого насіння, тому професіонали найчастіше обирають кокосову і радять для солоної кукурудзи використовувати жовту олію, а для солодкої – білу. Варто також знати, що кокосова олія повинна зберігатися в холоді, а кукурудзу потрібно зберігати щільно закритою, бо втративши вологість вона не стане повітряною. Готова кукурудза пакується у стаканчики чи насипається у спеціальні пакети різного об’єму.

А тепер щодо цін. Мішок кукурудзяного зерна для попкорну високого класу важить майже 23 кілограми, а його ціна становить 40$. Ще 20$ коштуватиме олія, яка вам знадобиться на цей мішок кукурудзи. З мішка зерна можна отримати 850 стаканчиків. Якщо ціна одного 10-15 гривень, то вже після 50 стаканчику ми повернемо витрачені кошти, а решта 800 – ваш прибуток. За місяць можна купити і продати у вигляді попкорну 3,5 таких «мішки», отримавши на цьому 30 тисяч гривень. Якщо відняти звідси вартість кукурудзи, олії, стаканчиків, оренду, зарплату продавцю, ваш заробіток складе не менше 14000 грн. (до сплати податків). 2-3 місяці роботи окуплять всі початкові витрати.

Спробуйте і самі переконаєтесь, наскільки це вигідно. Успіхів вам у вашій справі!

 

 

Читати також:

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Хліб – незмінний продукт на нашому столі уже не одну сотню років. І якими б не були всі інші страви, без хліба не обходиться ніколи. Тож коли постає питання, який із продуктів користується...

Виготовлення напівфабрикатів – прибуткова справа!

Виготовлення напівфабрикатів – прибуткова справа!

Якщо ви домогосподарка із купую вільного часу і любите готувати, то чому б не спробувати на цьому заробити? Ми пропонуємо вам зайнятися виготовленням напівфабрикатів із тіста – пельменів,...