Заморожування овочів і фруктів

Шокове замороження продуктів – технологія, використовуючи яку продукт довгий час буде залишатися свіжим і не втратить своїх початкових властивостей. При цьому процесі як в овочів, так і в фруктів залишиться первинний смак та енергетична цінність.

Ознайомившись з технологією, давайте поговоримо про саму ідею бізнесу. Вона полягає в шоковому заморожуванні різних фруктів і овочів для продажу їх споживачам (наприклад, поставка в ресторани, кафе, кондитерські, і індивідуально покупцям).

Чому це вигідно і навіщо займатися такою справою? Варто зауважити, що ринок замороженої продукції зберігає позитивні тенденції розвитку. І, на щастя, поряд з іноземними постачальниками, свою частку на ринку почали займати і вітчизняні.

Таким чином, розглянемо «матеріал» для бізнесу. Всю продукцію, що підлягає заморожуванню, можна розділити на такі групи: фрукти і ягоди, овочі, гриби, трави. Добре також те, що така продукція буде затребувана також і в домашньому приготуванні страв, що дозволить значно підвищити кількість клієнтів і постійних покупців.

Що стосується самої технології виробництва заморожених фруктів і овочів, то вона дуже проста. Спочатку потрібно провести чистку сировини – приймання сировини, відбір придатної продукції, сортування на стрічці конвеєра, нарізка. Потім змішати окремі види сировини. Після цього йде безпосередньо замороження – здійснюється при температурі від -40 до -120 градусів. І, звичайно ж, пакування і зберігання.

Звичайно, варто пам’ятати, що такий вид бізнесу сезонний. І тому найвищі показники продажів будуть в зимові місяці, коли споживачі відчувають нестачу у свіжих овочах і фруктах. Літо й осінь буде більш напруженою  в плані закупівлі сировини і роботі на складі. Але тим не менше такий вид бізнесу не вимагає особливих зусиль і багато роботи, але разом з тим чудово окупається і приносить гарний прибуток.

Читати також:

Заробляємо на продажі попкорну

Заробляємо на продажі попкорну

Бізнес на попкорні – дуже високоприбутковий! Що значить «дуже»? Це значить, що його рентабельність складає 700%!!! Неймовірно? Аж ніяк і ми розкажемо вам, чому це можливо. Цей вид продукту...

Заробляємо вирощуванням полуниці!

Заробляємо вирощуванням полуниці!

Всі ми добре знаємо, що полуниця – ягода сезонна. А що якщо створити такі умови, щоб вирощувати її цілий рік? Наскільки це можливо і чи справді прибутково, вам розповість наша стаття. Є...