Паркан під старовину

Поговоримо про ідею для малого бізнесу. Дуже хорошим і правильним рішенням може бути створення модульної системи дерев’яних парканів.

Таким чином, для цього бізнесу є два варіанти його реалізації. Перший – організувати власну столярку і складальний цех;  це дозволить замовляти на стороні, а у себе виробляти тільки зборку. Але є ще й інший варіант – не збирати, а продавати комплекти для збірки. Останній варіант може користуватися більшою популярністю серед клієнтів.

Але це лише півсправи. Як і в будь-якому іншому бізнесі, тут потрібно заздалегідь і в деталях продумати, як і кому буде продаватися ця модульна система. Буде це розрахунок на підрядника або на забудовника, на економсегмент або на преміум. Бажано спочатку як можна точніше визначити покупця, не розпорошуючись і не намагаючись захопити весь ринок. Адже коли клієнт буде точно визначений, виготовлення продукції буде направлено на нього, і таким чином якість як продукції, так і обслуговування буде значно вище.

Якщо говорити про конкуренцію, то тут вона досить убога. Модульна система може допомогти зробити ціну привабливіше при достатньому розмаїтті варіантів обробки, а потокове виробництво зробить цей продукт дешевше. А також важливо правильне позиціонування на ринку, що і послужить самою рекламою.

Щодо такої ідеї, то тут добре спрацює принцип «просто, швидко, недорого». Оскільки продукт, тобто паркан, орієнтований на приватного забудовника, а приватний забудовник дуже любить, щоб було просто, швидко, недорого, та ще й якісно.

Таким чином, успіх у цьому виді бізнесу очевидний, оскільки конкуренції практично немає, а потреба в таких послугах дуже велика.

Читати також:

Бізнес на сувенірах

Бізнес на сувенірах

Що це за бізнес і чим він вигідний? Сувенірний бізнес належить до одного із найпростіших, його можна досить швидко розгорнути, вклавши відносно невеликі гроші. 1000$ стартового капіталу...

Дизайн інтер’єрів

Дизайн інтер’єрів

У кожній людині ховається творча особистість і, напевно, кожен мріяв хоч щось змінити в своєму будинку або квартирі на свій розсуд. Але не кожен на це наважується, оскільки такі зміни...