Туфлі зі змінною висотою каблука

Студентами з AR Johnson Health Science and Engineering Magnet School був розроблений новий вид взуття. Особливість винаходу в тому, що таке взуття має здатність змінювати висоту каблука, причому тоді, коли цього побажає господар. Ці універсальні туфлі називаються Step It Up та поєднують в собі моду, стиль та комфорт. На цей день в продажу такого взуття нема, проте це лишається лише питанням часу.

Унікальною особливістю такого взуття є те, що воно здатне змінювати висоту каблука в трьох видах: низький, середній та високий. Ідея виготовити туфлі зі змінним каблуком народилася в Алекса Холідея в період літніх канікул, адже саме тоді його дівчина втомилася постійно носити високі підбори.

Така ідея спонукала авторів зайнятися ґрунтовним вивченням таких наук, як біомедична інженерія, модельне конструювання та технології. І саме після цього вдалося нарешті створити такі чудо-туфлі.

Автори такого універсального винаходу запевняють, що такі туфлі – дуже зручна та корисна річ. До того ж, завдяки їм можна істотно зекономити на купівлі інших пар взуття з різною висотою каблука.

На цей час студенти працюють над розробкою упаковки для товару та виробництвом першої пробної партії такого взуття. А також проводиться робота по патентуванні винаходу.

Винахід студентів з Джоржії яскраво показує нам, що божевільних ідей не буває і будь-яка думка має право на існування. А за допомогою віри, пристрасті та наполегливої роботи будь-який проект можна втілити в життя. Потрібно лише трохи терпіння.

Якщо розглядати таку ідею для втілення її на території України, то на цьому проекті можна побудувати хороший бізнес. Варто лише дочекатися масового виготовлення цього взуття та транспортувати його в нашу державу, де воно може стати новим трендом сучасної моди та стилю.

Читати також:

Незвичайний подарунок

Незвичайний подарунок

Чого чекає кожна людина від свого дня народження? Звичайно ж, подарунків. А чого хочуть рідні та близькі іменинника? Звичайно ж, дуже красиво привітати іменинника, щоб він запам’ятав...

Сумки зі старих речей

Сумки зі старих речей

Екологічна тренди зараз стають все більше популярними, тому ніхто не здивується, якщо зараз мова йтиме про екологічно чисті сумки. Отож, приклад варто взяти з дизайнера Шеннон Сауф....