Квіти в надійних руках

У багатьох людей в квартирах є домашні кімнатні рослини. Звичайно ж, вони їх поливають, підстригають, таким чином, доглядають за ними. Але трапляються ситуації, коли люди їдуть у відпустку або у відрядження. А квіти, природно, потребують постійного догляду, незалежно від того у відрядженні господарі чи ні.

Іноді доглядають за квітами і рослинами добрі сусіди, але так не завжди буває. Тому бізнес, про який піде мова, буде дуже прибутковим і актуальним в наш час. Адже багатьом людям простіше заплатити деяку суму комусь і спокійно виїхати відпочивати, не думаючи про свої рослини, що в’януть.

Один з варіантів такого бізнесу полягає в тому, що господар просто доставляє квіти у вашу власну квартиру, де ви за ними і стежте. При цьому він вносить передоплату. По поверненню з відпустки він знову їде до вас, бачить свої цвітучі рослини і забирає їх, віддаючи частину, що залишилася,  заплати за догляд за квітами. Таким чином, ви маєте прибуток від догляду за квітами, займаючись улюбленою справою. Ця робота буде дуже хорошою для домогосподарок, які вміють доглядати за рослинами і мають для цього час. Якщо квіти екзотичні, можна брати оплату за вищим тарифом, якщо невибагливі – за меншу.

Якщо говорити про фінансові витрати, то вони мінімальні. Тільки вода і добрива. Можливо, доведеться відвести під цю справу цілу кімнату, а якщо тепло на вулиці, то балкон. З часом можна розширити цей бізнес, найнявши помічників. Але ви знову ж таки працюєте на себе, самі будуєте свій робочий графік, якщо ж ви ще й любитель квітів, то такий бізнес буде просто в радість.

До того ж, такий бізнес в Україні не дуже популярний, можна сказати, що взагалі не популярний, тому конкуренції тут фактично не буде. Отже, вперед освоювати нові методи заробляння грошей і приносити цим собі тільки гарний настрій!

Читати також:

Заробляємо вирощуванням полуниці!

Заробляємо вирощуванням полуниці!

Всі ми добре знаємо, що полуниця – ягода сезонна. А що якщо створити такі умови, щоб вирощувати її цілий рік? Наскільки це можливо і чи справді прибутково, вам розповість наша стаття. Є...

Заробіток на печерицях

Заробіток на печерицях

Вирощування печериць вважається одним із дуже рентабельних видів бізнесу, яким часто займаються у промислових масштабах. Але його велика перевага в тому, що для цього заняття може...