Тестування відеокамер в готелі

Загальновідомим є той факт, що готелі – це найбільш зручне місце для проведення різного року рекламних кампаній. Це свого часу першими зрозуміли іноземні компанії з виробництва техніки та електроніки, які повсякчас в пошуку нових та ефективних способів просування своїх товарів на ринку.  

І ось мережа американських готелів Omni Hotels вирішила провести експеримент, запропонувавши своїм постояльцям хорошу безкоштовну послугу. Мова йде про прокат на вихідні відеокамери Flip Video camcorder в рамках рекламної кампанії Omni Flips for Summer.

Суть кампанії полягала в тому, щоб гості готелю за допомогою цієї портативної цифрової відеокамери змогли зняти свій відпочинок та свої розваги впродовж всього періоду перебування в готелі. Також можна було завантажувати відео з камери на свій комп’ютер або навіть надсилати таке відео поштою додому. Треба зауважити, що послуга надсилання відео поштою надавалася безкоштовно бізнес-центом готелю, що також тішило клієнтів. Крім того, був створений конкурс на сайті Local Scoop, переможець якого отримає безкоштовну подорож на чотирьох та безкоштовне проживання в пенсільванському  готелі Omni Bedford Springs Resort.

Звичайно, що тестування перед покупкою дорогої речі – це один з найбільш ефективних способів рекламування товару. Поки що краще нічого не було вигадано. Адже в цьому й полягає шлях до серця споживача – він повинен сам спробувати та вирішити, без відвертого нав’язування.

Така бізнес-ідея може бути корисною як компаніям для просування своїх товарів, так і для самих готельних комплексів. Адже люди отримують безкоштовно для користування якусь річ – це своєрідний додатковий сервіс. А це вже робить один готель більш конкурентоспроможним перед іншим таким готелем.  Тому було б дуже непогано запровадити таку практику і на території нашої держави. 

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...