Страхування для жінок

Риси фемінізму можна простежити зараз чи не в кожної третьої жінки. Повна незалежність від чоловічого населення та самостійність у вирішенні всіх проблем притаманна багатьом жінкам розвинутих країн та країн, що розвиваються. Простеживши таку тенденцію, англійська страхова компанія Shelia’s Wheels вирішила скористатися цим та відтепер надає послуги тільки для жінок.

Shelia’s Wheels користується великою популярністю серед представниць слабкої статі. Якщо зайти на сайт компанії, то можна побачити оформлення в рожевому кольорі та в специфічному декорі, що розрахований саме на жіночу аудиторію.

Застрахувати можна в цій компанії все: свого собачку, сумочку, будинок, автомобіль, але тільки якщо ним керує виключно жінка. Тим, хто водить безпечно, фірма надає премії у вигляді понижених тарифів.

Англійська страхова компанія користується популярністю ще й тому, що вона зарекомендувала себе як надійну та відповідальну структуру. Так, наприклад, після ДПТ страхування оплачується протягом 24 годин. Таким чином, пунктуальність відіграє велику роль в утриманні клієнтів.

Якщо створити подібну страхову компанія для жінок в Україні, вона теж могла б користуватися попитом серед жіночого населення. Перш за все, таку фірму вподобали б гламурні жінки, які люблять рожевий та показувати свою жіночність. Також послугами користувалися б затяті феміністки. А якщо фірма себе добре зарекомендує, то її послугами користуватимуться й ділові жінки.

Можна створити подібну страхову компанію і для чоловіків. Тоді відповідно, кольори, емблема та позиціонування будуть іншими. Але така фірма теж матиме  успіх. Адже всім відомо – чим вужча спеціалізація, тим більше професіоналізму. Таким чином, зосередившись тільки на одній частині населення по гендерному принципу, можна залучити набагато більше клієнтів, ніж коли б послуги надавалися обом сегментам. До того ж, такий бізнес стоятиме попереду конкурентів, адже це нестандартній підхід та ефективне відмежування від інших страхових організацій. 

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...