Старе кошеня

Lil Bub – чудова в усіх відношеннях кішка. Її господарі пропонують переконатися в цьому, зареєструвавши свого вихованця в соціальній мережі і надавши інформацію про свою чудесну тваринку.

Як зазначено на сторінці у Facebook, Lil Bub – це представниця нової дивовижної породи “perma-kitten”, де головною відмінною рисою і особливістю породи є те, що кішка завжди буде залишатися зовні схожою на кошеня, причому незалежно від її віку. Крім цього, вона є карликом. Фактично це означає те, що передні і задні лапи непропорційно малі в порівнянні з іншими частинами її тіла.

На сайті Facebook є подальшо опис такої породи, а зокрема: «Вона має дуже короткі, приземкуваті лапи і незвично довге гадюче тіло. Її нижня щелепа непропорційно мала у порівнянні з верхньою, а зуби ніколи не ростуть (так-так, саме так, вона беззуба!), Тому її язик, як правило, завжди звисає з рота ».

Bub є найбільш незвичайним кошеням з усієї породи “perma-kitten”, адже його відрізняє також додатковий палець на кожній лапі.

Незважаючи на відсутність зубів, її персональна сторінка в соцмережі запевняє, що вона може з’їсти сухий і вологий корм без будь-яких проблем. А сама господиня говорить про Bub, як про найбільш дивовижну і симпатичну кішку. Таким чином, ми бачимо, що чудеса природи необмежені, а втім, як і необмежена фантазія генетиків. Хто знає, про яких ще котів ми скоро почуємо. Але тим не менше в нашій державі кошенят дуже люблять, а особливо незвичайної породи. Тому така ідея для бізнесу, як розведення породистих кішок, а зокрема “perma-kitten” має право на існування і реалізацію. Адже новинки завжди будуть актуальні.

Читати також:

Прибуткова перепелина ферма – відкриваємо бізнес

Прибуткова перепелина ферма – відкриваємо бізнес

Перепелина ферма – дуже рентабельний бізнес, він виправдовує себе з багатьох причин – ці птахи не сильно вибагливі до умов, за ними просто доглядати, вони не хворіють на сальмонельоз....

Особливості бізнесу на бджолах

Особливості бізнесу на бджолах

«Чому саме бджоли?» – запитаєте ви, – а ось чому: рентабельність бджільництва становить приблизно 40%, а для заснування своє справи вам знадобиться всього 500$. Вартість однієї бджолиної...