Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу.

Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше, без чого ми не зможемо «стартувати» – це приміщення для пральні. Найкраще для оренди підходять приміщення у спальних районах міста, їх площа може бути невеликою (але не менше, аніж 20 м2. ), втім, достатньою для встановлення пральної та сушильної техніки. Очевидно, що до них повинна бути підведена вода, світло та каналізація, а також хороша вентиляція. Вода може бути холодною, це не проблема, бо завжди можна поставити водонагрівачі. Врахуйте також шум та вібрацію від роботи вашого обладнання і подбайте про хорошу шумоізоляцію.

Середня місячна вартість оренди приміщення становить 1000$/міс. Для закупівлі обладнання знадобиться 8-9 тисяч доларів, що залежатиме від того, де ви замовите техніку і з яким функціоналом. На ваш вибір – як вітчизняні, так і закордонні виробники. Крім безпосередньо пральних і сушильних машин можна придбати прасувальні дошки і праски. Єдине, що ви повинні будете врахувати – потужність техніки, щоб уникнути перевантажень електромережі. Крім того – хімія для прання, порошки, плямовивідники, інші засоби чищення. В середньому, денні витрати порошку у такій пральні сягають 6-8 кілограм. Тут варто обирати справді якісні продукти, які дають гарний результат, щоб добре себе зарекомендувати.

Певна сума піде на оплату роботи найнятого персоналу. А до його підбору треба поставитися дуже уважно – це повинні бути грамотні, ввічливі люди, знайомі із процесом та технологіями прання різних тканин і матеріалів. Клієнт може не знати, зіпсується його річ чи ні при певній температурі, але про це зобов’язаний знати ваш найнятий працівник, який не допустить псування чужої речі, а відповідно і репутації вашого закладу.

 

Читати також:

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...

Власний пейнтбольний клуб

Власний пейнтбольний клуб

Ви б хотіли стати власником пейнтбольного клубу і спробувати себе у цьому бізнесі? Тоді ми розповімо вам, з чого варто починати. Скажімо, ви живете невеличкому місті, яке не входить до...