Зняття стресу через автомат

Всім відомо, що вендинговий бізнес належить до таких тих рідкісних видів бізнесу, що характеризуються високою рентабельністю з одного боку, але разом з тим і не потребує високих стартових вкладень.

Такий напрям для розвитку бізнесу залишається перспективним в будь-який період, навіть в розпал кризи. Тому нікого не дивує, що цей бізнес продовжує залучати заповзятливих підприємців, готових застосовувати вендингові автомати для будь-яких цілей, а не лише для торгівлі товарами масового попиту.

Існує дуже багато цікавих ідей, про які раніше йшла мова на нашому сайті. Так, наприклад, вендингові апарати з їжею для собак, апарати з торгівлі золотом та багато інших.

Проте існує не менш цікава ідея для вендингового апарата. Така ідея виникла в дизайнерів Yarisa і Kublitz. Саме ними було розроблено Passive Aggressive Anger Release Machine. Особливість такого апарату полягає в тому, що він допомагає людині позбавитися від стресу, принаймні це запевняють самі розробники та автори ідеї такого автомату.

Принцип роботи тут дуже простий: покупець опускає гроші в купюроприймач, з автомата випадає порцелянова статуетка, ваза або тарілка, яка тут же розбивається на сотні дрібних шматочків, роблячи покупця щасливим і вільним від стресу або гніву.

Звичайно, що биття посуду – це досить ефективний спосіб боротьби зі стресом. І до того ж багато підприємців навіть примудряються на цьому непогано заробляти. Варто згадати  хоча б кафе для биття посуду Sarah’s Smash Shack, де відвідувачі приходять, щоб за гроші розбити кілька тарілок об стіну під надихаючу музику. Але наскільки стане щасливішим клієнт, заплативши 25 доларів за статуетку, яка розбивається тут же біля його ніг на сотні дрібних осколків, питання спірне!

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...