Ролики та скейтборди

Дуже багато молоді зараз любить гуляти в парку. І не менш багато з них любить займатися спортом. А такі розваги, як їзда на роликових ковзанах або скейтбордах, приносить не тільки хорошу фізичну форму, але і дозволяє приємно провести час. То чому ж не спробувати зборити на цьому хобі молоді свій бізнес?

Що для цього необхідно? Перш за все, потрібно подумати про майданчик рівного асфальту в районі масового відпочинку молоді та про кілька помічників з числа студентів чи школярів старших класів. Також варто придбати самі ролики. Потрібно зауважити, що тут небажано заощаджувати на якості, а переважніше витримувати правило: рама – металева, колеса – з поліуретану з каучуком, це при найжорстокішій щоденній експлуатації гарантує роликам мінімум два сезони пробігу. Пластмасова основа дозволена лише в дитячих моделях. Початківцям на цьому поприщі логічніше придбати простіші моделі, бажано на оптовому ринку, де ціни нижчі магазинних відсотків на 25-30. Звичайно, дизайн цих ковзанів буде не настільки «навороченим», як у роликів “Nike” останнього покоління, де тільки собівартість кросівок становить 130 доларів, зате за якістю вони від “елітних” моделей істотно не відстають. Тому купувати найдорожчі ролики ні до чого. Коштують такі ковзани приблизно 100 доларів, проте придбати потрібно як мінімум 10 пар різного розміру, а це вже тисяча.

Тому стартові вкладення будуть не малими. Але разом з тим успішний бізнес зможе швидко все покрити. Крім цього, необхідно придбати захист: шолом – наколінники – налокітники. Це обійдеться приблизно в 40-50 доларів за комплект, але витратитися на це є сенс. Кількість комплектів захисту – справа індивідуальна, але потрібно пам’ятати, що найчастіше послугами прокату роликових ковзанів користуються далеко не професіонали в цьому виді спорту.

Можна аналогічно займатися прокатом скейтбордів, вони принаймні дешевші удвічі – одна дошка близько 50-ти доларів. Таким чином, створивши власну невелику точку, можна добре заробити.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...