Допомога в обслуговуванні картриджів

Поговоримо про новий вид бізнесу – заправка картриджів. Але перший погляд все здається досить  просто і легко. Але це тільки на перший погляд.

Сьогодні так склалася ситуація, що дуже багато людей не довіряють приватним особам, які займаються заправкою картриджів. Багато з тих, хто пропонує такі послуги, не мають потрібної освіти. Тому клієнти більше довіряють спеціальним фірмам, які можуть надати для виконання такої послуги професійних співробітників.

Але є ще ризик. Коли велика компанія займається заправкою картриджів, багато працівників після виконання замовлення залишають свій особистий телефонний номер клієнта, щоб для вирішення нових проблем (наприклад, зламався принтер або сканер), клієнт дзвонив особисто йому, а не в фірму. При цьому пропонуються досить великі знижки, і клієнти, бажаючі заощадити свої кошти, погоджуються на такий вид послуги.

Тому для того, щоб уникнути таких неприємних ситуацій, варто відкрити майстерню, в якій буде працювати всього один заправник. Але слід також найняти кількох кур’єрів. Таким чином, коли надходить замовлення на заправку, кур’єр відправляється до замовника, забирає порожній картридж, привозить в майстерню, де заправник робить свою роботу. А після цього кур’єр відвозить назад картридж замовнику.

Така схема дуже хороша в плані того, що тут абсолютно виключається корупція. Але разом з тим, багато часу буде витрачатися на клопіт, оскільки кур’єрові доведеться двічі відвідати клієнта. Також варто пам’ятати про такий нюанс: у разі виникнення проблем з картриджем вже після його заправки, виїхати до клієнта може вже сам майстер.

Якщо ж виникне бажання чи необхідність розширення такого бізнесу, то можна додати до списку послуг також й інше обслуговування оргтехніки. Таким чином, бізнес на обслуговуванні та заправці картриджів дуже вигідний і актуальний у наш час.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...