Пивна і винна бочки в якості ліжка

Німеччина давно славиться по всьому світу своїм відмінним пивом. Будь-яка пивна тематика сприймається туристами на ура, і країна вміло використовує цей факт для залучення гостей країни. Але разом з тим Україна славиться своїми винами. Тому, чому б не створити аналоговий бізнес на винних діжках, якщо це так прибутково і затребувано?

Так, наприклад, готель Landhotel Beverland, що розташований в місті Остбеверн вирішив якомога глибше відтворити пивний образ для постояльців, розмістивши у своїх кімнатах замість ліжок справжнісінькі пивні бочки від пивоварні Pott’s, де ще з 19 століття зберігали пивний напій.

Звичайно ж, для того, щоб бочки були придатними для сну і відпочинку, їх трохи реконструювали, а саме вирізали «вхід» в бочку і зробили перегородку для більш комфортного відпочинку. Крім цього, забезпечили подушками, простирадлами і іншими необхідними для сну речами. Ліжка-бочки вийшли досить значного розміру, і вельми незвичайні. Такі ліжка стоять тільки в трьох номерах готелю, а для тих, хто не бажає прилучатися до пивної культурі, пропонуються кімнати з традиційними ліжками.

Якщо говорити про вартість однієї ночі в пивній бочці, то вона становить приблизно в 130 доларів. Але варто зауважити, що в цю суму не входить харчування в готелі. Готель Landhotel Beverland пропонує своїм клієнтам скористатися всім необхідним, адже незважаючи на такі незвичні і «давні» ліжка, в готелі є всі атрибути, які присутні і в інших сучасних готелях.

Але крім усього іншого, готель пропонує скористатися сауною, парна в якій так само перероблена з величезної пивної бочки. Таким чином, попарившись в «пивний» сауні, гості повертаються в свої такі ж номери, де їх чекають гуртки холодного німецького пива. Ось такий от рай для шанувальників пива в будь-якому його прояві.

Чому б не взяти таку ідею на озброєння і собі, адже конкуренція в готельному бізнесі в нас дуже велика. А втілення такої ідеї дозволить відмежуватися від конкурентів, запропонувавши клієнтові щось новеньке.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...