Оригінальне пакування

Пакування подарунків завжди актуальне, тому побудувати власний бізнес на цьому буде розумним рішенням. Але не будь-яке пакування принесе хороший результат – потрібно до цього підходити з креативністю. Так, наприклад, TheFobbie – це пакувальна стрічка для подарунків. Простий, але оригінальний винахід підприємниці Ліз Мрофки, президента компанії FabFobCompany, LLC. Наразі така стрічка продається в усіх магазинах США та Канади за 99 центів за штуку.

Ідея створити таку пакувальну стрічку виникла у Мрофки кілька років тому, ще в 2005 році. Сталося це тоді, коли вона прочитала в журналі статтю про самостійне виготовлення оригінальної подарункової упаковки. Рукоділля – це саме те, до чого Ліз була небайдужа завжди.

Скориставшись рекомендаціями зі статті, вона зробила гарну прикрасу, яку хотіла пристосувати для декору подарункової упаковки. Але проблема полягала в тому, що вона не знала як прикріпити його до упаковки. Одного разу вночі прийшло рішення. Вона буквально побачила готове рішення – прорізи для пакувальної стрічки.

А далі була клопітка робота з виготовлення прототипу готового виробу, патентування винаходу, його виробництва та маркетингу. Назва продукту Fobbie прийшла зі слова «fob», яке означає «прикраса на стрічці», і чітко описує і відображає суть продукту. Так народилася компанія TheFabFobCompany.

Оригінальна стрічка Fobbie проводиться із вже раніше використаних матеріалів, тому є абсолютно екологічно чистою, до того ж вона довговічна і може бути використана кілька разів. Прикраса на стрічці також є багатофункціональною, адже може бути як декоративний елемент або магніт на холодильник. Просто, оригінально і зі смаком! Такий продукт можна назвати ідеальним для дитячих подарунків.

Інколи навіть найпростіша ідея продукту, виконаного з любов’ю і з доданим творчим підходом, може перетворитися на успішний бізнес і стати справжнім хітом. 

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на сувенірах

Бізнес на сувенірах

Що це за бізнес і чим він вигідний? Сувенірний бізнес належить до одного із найпростіших, його можна досить швидко розгорнути, вклавши відносно невеликі гроші. 1000$ стартового капіталу...