Одяг для домашніх улюбленців

Зараз дуже багато уваги приділяють братам нашим меншим. Багато господарів поводиться зі своїми улюбленцями як з дітьми. І поширеним та модним атрибутом хорошого хазяїна  є гарно вдягнена тваринка. Такий тренд стає все більш розповсюдженим.

Одяг для тварин (в основному для собак та котів, але буває, що й для хом’яків, морських свинок тощо) шиють на замовлення. І таких замовлень в різні ательє поступає все більше та більше. То чому б не відкрити власний салон для домашніх улюбленців? Такий бізнес може принести хороший прибуток. Адже сам матеріал для пошиття недорогий, а якщо Ви самі вмієте шити і відповідно Вам не потрібно наймати майстра, то це ще більше спрощує справу і Ви отримує ще більше грошей.  Один костюм коштує від 75 до 250 гривень в залежності від матеріалу та покрою.

Ескізи костюмів та комбінезонів для собак та котів можна брати зі спеціалізованих журналів або ж з Інтернету, адже в Європі такий бізнес уже давно процвітає.  А можна створювати й свої. Оригінальні моделі одягу, звісно, коштуватимуть ще дорожче. Одяг, шитий вручну, а не на машинці, також продається дорожче.

Для того, щоб про Вас дізналися, потрібно створити своєрідне портфоліо. Для цього Ви повинні зробити кілька прикладів одягу та сфотографувати їх на тваринці. Таким чином потенційні клієнти бачитимуть що та як Ви шиєте. Фото можна розмістити в Інтернеті, в соціальних мережах можна створити групу, а також можна подавати невеличкі оголошення в газети. Така реклама недорога та принесе свій результат. З клієнтами в такому бізнесі потрібно працювати на тривалі стосунки, адже домашні улюбленці, як і люди, повинні мати кілька нарядів. Також клієнт зможе сам Вас рекламувати своїм друзям, знайомим та рідним.

Коли Ви вже утвердитеся в цьому бізнесі, можна трошки розширити спектр послуг. Наприклад, крім одягу пропонувати ще взуття для тваринок. І також можна шити на замовлення, прикрашаючи його різноманітними бантами, блискітками, стразами, квітами тощо.

Шити одяг для тварин – прибуткове заняття. Але разом з тим воно приносить моральне задоволення тим, хто любить тваринок, а також тим, хто любить створювати сам дизайнерський одяг та взуття. 

Читати також:

Прибуткова перепелина ферма – відкриваємо бізнес

Прибуткова перепелина ферма – відкриваємо бізнес

Перепелина ферма – дуже рентабельний бізнес, він виправдовує себе з багатьох причин – ці птахи не сильно вибагливі до умов, за ними просто доглядати, вони не хворіють на сальмонельоз....

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...