Незвичайний подарунок

Чого чекає кожна людина від свого дня народження? Звичайно ж, подарунків. А чого хочуть рідні та близькі іменинника? Звичайно ж, дуже красиво привітати іменинника, щоб він запам’ятав цей день назавжди. Але справа в тому, що подарунок необов’язково може бути в натуральному вигляді. Адже можна просто зробити щось особливе, що запам’ятовується.

Так, наприклад, можна організувати спеціалізоване бюро і красиво його назвати. «Імперія подарунків», «Виконання бажань» або інша креативна назва буде дуже до речі. Щоб вести такий бізнес, потрібна хороша фантазія і відмінне почуття гумору. Для того, щоб людина була задоволена подарунком, потрібно створити таку приємну ситуацію, в якій вона ще не була. Варто накидати короткий перелік незвичайних подарунків, які можна застосувати до дня народження або ювілею. Отже, морська прогулянка на катері або яхті (тут і далі мається на увазі з близькими друзями); стрибок з парашута; занурення на глибину (дайвінг); політ на повітряній кулі; політ на літаку і управління з інструктором; лижні прогулянки; лазня в автобусі з поїздкою на природу; виконання пісень під вікном під акомпанемент; запрошення на ювілей відомого артиста, музиканта; незвичайні розіграші і т.д.

Як можна побачити, всі послуги безпосередньо залежать від фантазії. І кожна окрема послуга – це в своєму роді оригінальна бізнес-ідея, яку людина придумує і реалізовує. Звичайно, що реалізація буде коштувати чималих грошей, але всі витрати швидко окупляться і принесуть гарний прибуток.

Також, як показує практика, завжди знайдуться багаті або добре забезпечені люди, які будуть зацікавлені саме в оригінальному привітанні своєї дружини, дитини, коханої дівчини, друга і т.д. Таким чином, продаж незвичайних подарунків та нестандартних послуг – затребуваний сектор розважальних послуг. З плином часу попит на подібні сюрпризи постійно зростає, тому неухильно зростаючий дохід буде постійним.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...