Особистий кухар

Якщо Ви любите готувати і робите це смачно, така ідея для бізнесу Вам підійде найкраще. Мова йде про особистого кухаря або кухаря «на виїзд». Можна пропонувати послуги кухаря по годинах.

Якщо Ви сумніваєтеся, що знайдете клієнтів і що ця ідея взагалі матиме успіх, то тут варто перелічити тих, кому потенційно Ви будете потрібні.

Отже, не секрет, що зараз існує шар населення з досить високим рівнем матеріального достатку. Багато з таких людей приділяють особливу увагу якості харчування в своїх сім’ях, тому готові платити за гарне харчування фахівцеві. Домашній кухар буде працювати з виїздом на будинок до клієнта, купувати необхідні продукти, безпосередньо готувати заздалегідь погоджені з клієнтом страви та прибирати за собою кухню. Такий повний пакет послуг для клієнта дуже вигідний. Таким чином, комусь така послуга може знадобитися час від часу (наприклад, різні свята і сімейні торжества), а комусь – кожен день.

Але це ще не межа. Адже деякі кафе та інші невеликі заклади громадського харчування, які не мають у своєму розпорядженні великої кількості персоналу, при підготовці до бенкетів часто потребують додаткових кухарів. І найм кухаря з погодинною оплатою цілком вирішує таку проблему. Також допомога на кухні може бути потрібна і щотижня, в найприбутковіші дні – п’ятницю і суботу.

З цього ми бачимо, що сфер для реалізації себе як кухаря дуже багато, потрібно просто вирішити подобається така робота чи ні. І почати діяти. Тим більше, що реклами та капіталовкладень для цього не потрібно зовсім. А отримавши одного клієнта, він буде Вашим постійним клієнтом, але для цього потрібно мати достатньо вмінь і знань в кулінарії. Така робота відмінно підійде домогосподаркам і професійним кухарям, які цінують свій час.

Читати також:

Заробляємо на продажі попкорну

Заробляємо на продажі попкорну

Бізнес на попкорні – дуже високоприбутковий! Що значить «дуже»? Це значить, що його рентабельність складає 700%!!! Неймовірно? Аж ніяк і ми розкажемо вам, чому це можливо. Цей вид продукту...

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Хліб – незмінний продукт на нашому столі уже не одну сотню років. І якими б не були всі інші страви, без хліба не обходиться ніколи. Тож коли постає питання, який із продуктів користується...