Курси етикету для дітей

Практично всі діти не вміють себе поводити правильно за столом, а в ресторані не знають як користуватися столовими приборами. Батьки часто соромляться того, як поводяться їхні діти і часто піднімають на них свій голос. А чада не розуміють в чому вони винні і не виправляються. Вирішити таку проблему може Лондонський готель The Kensington Hotel.

У зв’язку з відкриттям літнього туристичного сезону британський готель організовує курси для дітей своїх клієнтів. На цих курсах навчають правил етикету та виховують справжніх леді та джентльменів. На навчання набирають дітей від п’яти до десяти років. Такі курси функціонують під час зимових та літніх канікул, коли діти звільнені від навчання.

Якщо вірити статистиці, то 28% батьків вважають, що невміння дітей поводити себе за столом –  одна з головних причин стресу на відпочинку. І майже половина опитаних зізналися, що їм буває часто соромно за поводження своїх дітей в кафе. Саме такі причини і зумовили виникнення ідеї по створенню таких курсів.

Тривалість навчання хорошим манерам за столом та в громадських місцях два тижні, де кожного дня відбувається годинне заняття з дітьми. В результаті Лондонський готель став дуже популярним та отримав багато нових клієнтів.

В Україні такого типу послуг нема, тому можна сказати, що поки такий бізнес – новинка. Але варто тільки його розпочати, як охочі виховати високий рівень культури своїх дітей з’являться самі. Для цього навіть не потрібно буде витрачатися на рекламу. Можна створити такі курси для туристів на базі готелю, як це зробили британці, а можна створити окремий заклад, який надаватиме такі послуги. В другому випадку зможуть навчатися хорошим манерам діти українців, які проживають разом зі своїми батьками. Тут все залежить від Вашого бачення розвитку свого бізнесу.

І найважливіше те, що значних капіталовкладень не потрібно. Достатньо лише володіти педагогічними навиками та мати самому хороші манери, або ж знайти людину, яка має ці якості. 

Читати також:

Заробляємо на продажі попкорну

Заробляємо на продажі попкорну

Бізнес на попкорні – дуже високоприбутковий! Що значить «дуже»? Це значить, що його рентабельність складає 700%!!! Неймовірно? Аж ніяк і ми розкажемо вам, чому це можливо. Цей вид продукту...

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Хліб – незмінний продукт на нашому столі уже не одну сотню років. І якими б не були всі інші страви, без хліба не обходиться ніколи. Тож коли постає питання, який із продуктів користується...