Кредити для весілля

Зараз є дуже багато організацій, які займаються кредитуванням фізичних та юридичних осіб. І всі вони конкурують між собою, пропонуючи вигідні клієнту умови. Але існує тільки одна компанія, яка поза конкуренцією в цьому бізнесі – Wedding Payment Plan. Чому? Вона надає кредити тільки для організації весілля.

Відомо, що чим вужча спеціалізація компанії, тим вищий професіоналізм та знання своєї справи. Саме так є і з Wedding Payment Plan. Ідея створення таких послуг належить 35-річному підприємцю Скотту Алмедію (Scott Almeida) із Массачусетса. Адже якщо підрахувати загальні витрати пари на весілля, виходить дуже немала сума. Тому потреба в таких послугах очевидна.

Американець надає кредит під 9,9% річних терміном на п’ять років. Найчастіше сума кредиту становить 10 000 доларів, але бувають варіації. Вже за три роки підприємець окупив усі затрати та заробив 500 000 доларів. Ця компанія названа у 2009 році однією із найперспективніших.

Виникає логічне питання: чому не створити подібну організація в Україні? Адже в нашій державі теж є потреба в кредитуванні весілля. Адже молода пара часто не може назбирати потрібної суми до весілля, але відсвяткувати цей день хоче по-особливому. Тому часто дата переноситься на пізніше і таким чином спричиняє лише стрес молодим людям. А створивши спеціальну компанію по кредитуванню таких подій, Ви допоможете закоханим та дуже добре заробите самі.

Проте для такого бізнесу необхідний стартовий капітал. При чому не малий, адже потрібно організувати видання кредиту вчасне та стабільне. Від цього залежить репутація закладу. Також потрібно організувати офіс для обслуговування клієнтів: підписування договорів та видачі кредитів. Але такі витрати дуже швидко окуплять та цілком оправдують себе.

Також в цьому бізнесі важливим аспектом є реклама. Правильне позиціонування компанії на ринку допоможе відмежуватися від інших кредитних організацій та отримати багато клієнтів. 

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...