Кавові капсули

Ще дуже недавно побачити кавову машину поза рестораном чи кафе було рідкістю, але зараз багато людей купують такі машини собі додому. Можливо, це викликано зниженням цін на подібні прилади зважаючи на високу конкуренцію серед виробників. Але в будь-якому випадку, кава все ж залишається улюбленим напоєм більшості людей.

 На ринку є кілька типів машин для приготування кави в домашніх умовах. Найбільш популярний і затребуваний з них – це капсульні машини. Така закономірність цілком логічна, оскільки великої праці така кавова машина не доставляє – впоратися з нею зможе навіть дитина, а кава виходить смачним і ароматним, нітрохи не гірша, ніж в ресторанах і кав’ярнях.

Тут потрібно тільки заправити машину капсулами з різними сортами кави, натиснути на кнопку і чекати, поки пристрій виконає всі необхідні маніпуляції. І вже через хвилину Ви будуте мати ароматний і бажаний напій.

Але на чому ж тут можна побудувати бізнес? Справа в тому, що в той час, як ціни самих капсульних приладів мають тенденцію до зниження, вартість кавових капсул тримається на досить високому рівні. І часто так буває, що виробники кавомашин капсульного типу укладають договори із закладами громадського харчування про надання їм безкоштовної машини з умовою, що закупівля капсул буде здійснюватися тільки у них. І виробники нічого не втрачають на таких «безкоштовних» подарунках. Адже свій основний дохід вони отримують саме від продажу капсул з кавою.

На цьому можна добре заробити, оскільки порожня капсула для кавомашини коштує копійки і вміщує 5-7 грам меленої кави. А продавати таку капсулу можна за ринковою ціною, що принесе величезний прибуток, оскільки таким бізнесом займаються не всі.

Читати також:

Заробляємо на продажі попкорну

Заробляємо на продажі попкорну

Бізнес на попкорні – дуже високоприбутковий! Що значить «дуже»? Це значить, що його рентабельність складає 700%!!! Неймовірно? Аж ніяк і ми розкажемо вам, чому це можливо. Цей вид продукту...

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Власна міні-пекарня – з чого почати?

Хліб – незмінний продукт на нашому столі уже не одну сотню років. І якими б не були всі інші страви, без хліба не обходиться ніколи. Тож коли постає питання, який із продуктів користується...