Ялинки в горщиках

Всім відомо, що перед новорічними святами існує підвищений попит на ялинки, і ця тенденція повністю виправдана. Адже які зимові свята без зеленої красуні? І саме тому ідея вирощування ялинок у горщиках ідеально підійде багатьом заповзятливим людям, які мають бажання заробити хороші гроші.

Як не сумно, та існує така тенденція: у багатолюдних місцях стоять шеренги зелених красунь, але проходять довгоочікувані свята, і потім їх чекає доля опинитися на смітнику. Ось так ми ставимося до природних ресурсів.

Але бізнес, про який йде мова, допоможе зберегти ці хвойні красуні і зберегти природу в цілому. Адже мова йде про вирощування ялинок у горщиках або діжках. Таким чином, ялини можна здавати напрокат з року в рік, а бажаючим продавати. Але варто пам’ятати, що ціна на них не повинна бути занадто високою, інакше ніхто не буде купувати.

Висота ялинки залежить від розміру горщика (боксу, діжки), так що необов’язково вирощувати дерева тільки для новорічних свят. Дуже красиво виглядають карликові ялини, сосни, а їх хвойний запах порадує будь-кого. У собівартість продукції входить кілька складових, серед яких зарплата фахівця з вирощування хвойних дерев (або ж робити це самостійно, якщо є бажання та вміння); вартість горщика, діжки, боксу (форма і обробка може бути будь-якою); вартість друку наклейки Вашого логотипу з реквізитами (якщо Ви плануєте займатися цією справою серйозно, а не на аматорському рівні); вартість чорнозему, землі, добрива; інші витрати (збут продукції). Але незважаючи на всі ці витрати, прибуток від такого бізнесу очевидний, адже таке дерево-вазон цінується завжди і може бути актуальне не тільки взимку.

Якщо говорити про пункти продажу, то тут не обов’язково самому відкривати свій магазин, можна просто домовитися з базами квіткових магазинів, торговими точками і іншими магазинами.

Таким чином, цей бізнес буде не тільки прибутковим, але й екологічно чистим і приємним.

Читати також:

Заробляємо вирощуванням полуниці!

Заробляємо вирощуванням полуниці!

Всі ми добре знаємо, що полуниця – ягода сезонна. А що якщо створити такі умови, щоб вирощувати її цілий рік? Наскільки це можливо і чи справді прибутково, вам розповість наша стаття. Є...

Заробіток на печерицях

Заробіток на печерицях

Вирощування печериць вважається одним із дуже рентабельних видів бізнесу, яким часто займаються у промислових масштабах. Але його велика перевага в тому, що для цього заняття може...