Дизайн інтер’єрів

У кожній людині ховається творча особистість і, напевно, кожен мріяв хоч щось змінити в своєму будинку або квартирі на свій розсуд. Але не кожен на це наважується, оскільки такі зміни можуть принести зміни і в життя. Тому бізнес, про який мова піде далі, вигідний не тільки у фінансовому плані, але і в плані досвіду. Адже ми говоримо про дизайнерський бізнес, який дає унікальний шанс «потренуватися на кішках», тобто попрацювати спочатку над чужими квартирами, а потім зробити і свою.

Незважаючи на кризу, цей ринок стрімко зростає і ще явно не досяг свого піку.

Про створення в своєму житлі неповторної атмосфери, затишного й стильного простору мріють, як уже було сказано, багато. Самостійно братися за справу найчастіше страшно, але, якщо прийде справжній дизайнер, багато зважаться втілити свої фантазії в життя.

Для такого бізнесу достатньо двох людей: дизайнер і продавець. У цій роботі дві основні складові полягають у креативній архітектурно-художній частині і успішному маркетингу, ефективному слогані і продажу клієнтам дизайнерських послуг.

Але разом з тим тут необхідні деякі витрати. Так, наприклад, потрібен  стильно оформлений офіс, щоб потенційний клієнт міг оцінити вашу роботу, поки у вас ще немає об’ємного портфоліо.

Перший крок можна зробити просто з розробки дизайнерських проектів. Але тут варто пам’ятати, що після розробки проекту бажано відразу ж брати на себе і розробку оформлення приміщень, і архітектурно-планувальне проектування, і узгодження проектів у відповідних органах, і створення самого інтер’єру. Адже якщо ідея проекту Ваша, а реалізації немає, то може вийти в результаті не так, як Ви планували.

 Якщо говорити про рекламу, то тут досить оголошень в журналах і газетах, що спеціалізуються по будівельній, обробній, меблевій та іншій подібній тематиці. Також дуже важливо зробити ставку на роботу з будівельними компаніями. Наприклад, укласти з ними договір, і за певний відсоток вони будуть пропонувати Ваші послуги своїм клієнтам, що значно допоможе Вам підвищити свої шанси на збільшення клієнтів.

Читати також:

Бізнес на сувенірах

Бізнес на сувенірах

Що це за бізнес і чим він вигідний? Сувенірний бізнес належить до одного із найпростіших, його можна досить швидко розгорнути, вклавши відносно невеликі гроші. 1000$ стартового капіталу...

Паркан під старовину

Паркан під старовину

Поговоримо про ідею для малого бізнесу. Дуже хорошим і правильним рішенням може бути створення модульної системи дерев’яних парканів. Таким чином, для цього бізнесу є два варіанти...