Валіза на тиждень

Актуальність служби прокату валіз просто очевидна, оскільки безліч людей, їдучи у відпустку, потребують валізу. Але тільки на деякий час, тому реалізації такої ідеї по створенню бізнесу прокату валіз буде дуже затребувана.

Адже якщо тверезо поміркувати, то людина потребує валізу тільки 2-4 тижні на рік. А весь інший час вона припадає пилом у кутку квартири. Отже, що потрібно мати для власного бізнесу? Власне кажучи, 5-10 валіз. Принаймні, на перших порах, поки бізнес більш розкрутиться. Також дуже важливо мати власний сайт або в крайньому випадку торгову площу. Необхідно буде найняти диспетчера та кур’єра.

Як відбувається процес користування такою послугою? Отже, спочатку потрібно зайти на сайт, вибрати валізу, після чого замовити оренду і за бажанням супутні товари (наприклад, вакуумні пакети). Таким чином, після здійснення замовлення кур’єр доставляє все за вказаною адресою, бере заставу, залишає валізу. А по закінченні терміну кур’єр забирає чемодан і повертає заставу.

Але варто пам’ятати, що такий бізнес дуже залежить від сезонів. Адже більшість людей їдуть відпочивати кудись влітку, тому влітку все буде більш затребуваним. Але сумувати не варто, адже безліч робочих відряджень відбувається також і протягом цілого року, тому попит на такі послуги буде завжди: колись менше, колись більше, але завжди буде.

До того ж дуже важливо мати постійних клієнтів, що значно дозволить заощадити на рекламі і допоможе швидше розвиватися.

До того ж перевагою такого бізнесу є те, що його можна здійснювати самому або з сім’єю без найманих працівників. Якщо, наприклад, створити сайт, то фактично в команді потрібно 2-3 людини: диспетчер, кур’єр, відповідальний за сайт. Тому на такій ідеї можна побудувати навіть сімейний бізнес.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...