Бізнес на прикрашанні ноутбуків

Безліч сучасних ноутбуків за технічними характеристиками можуть відрізнятися один від одного, але зовні вони всі досить однотипні і нецікаві. Звичайно ж, існують дизайнерські ексклюзивні моделі, але вони дуже дорогі і не кожен може собі дозволити таку розкіш.

Тому бізнес на створенні наліпок на ноутбуки буде дуже до речі в умовах сучасного ринку.

Ідея прикрашати свій ноутбук виникла в США і була радо прийнята в багатьох країнах, в тому числі і СНД. Таким чином, власники фірм з виробництва подібних наклейок відзначають те, що багато хто готовий платити за таку прикрасу.

Але як можна найкраще створити таку наклейку? Для цього вистачить тільки стандартного набору обладнання для оперативної поліграфії. Наклейка робиться з полімерної плівки з клейкою поверхнею, покритою зверху додатковим прозорим захисним шаром. В остаточному підсумку ми отримуємо тришарову плівку товщиною близько 0,1 мм.

Самі картинки можна знайти в Інтернеті, можна робити з бажаних замовником, а можна створювати на замовлення, але це буде коштувати трохи більше. Таким чином, проблем з візерунками не повинно виникнути. Але разом з тим, не варто робити наклейки заздалегідь, оскільки вони виготовляються індивідуально для кожного комп’ютера.

Також сама якість друку має бути на вищому рівні, принаймні не гіршою, ніж обкладинки у глянцевих журналах. Плівка також повинна бути стійкою до води, сонця і механічних впливів. І, незважаючи на те, що собівартість продукту дуже низька, більша частина витрат припадає на рекламу.

Якщо говорити про конкуренцію, то в Україні, напевно, є всього декілька фірм, що спеціалізуються на виготовленні наліпок на замовлення. Тому такий бізнес буде дуже вигідний і затребуваний на ринку послуг.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...