Бізнес на сувенірах

Що це за бізнес і чим він вигідний? Сувенірний бізнес належить до одного із найпростіших, його можна досить швидко розгорнути, вклавши відносно невеликі гроші.

1000$ стартового капіталу вистачить на те, щоб почати свою справу, а вже через 2-3 місяці ви зможете повернути вкладені кошти.

З чого почати і як це працює? Припустимо, ми хочемо виготовляти магнітні сувеніри і це перше, з чого ми розпочнемо свій бізнес. Наша перша партія магнітів у 1000 штук обійдеться нам у 300-600$. Та перш ніж її замовити, треба визначитися з ідеєю, що саме буде зображено на магнітах. Робота художника із виготовлення макету обійдеться у 30$. Основи-заготовки для магнітів треба буде замовити оптом і краще, якщо спершу ми оберемо лише якийсь один вид основи – функціональної і не сильно дорогої. Шукати виробника треба із числа рекламних агентств і друкарень, можливо доведеться робити «мінімальне» замовлення, яке запропонує така фірма. Але тут краще починати робити невелику пробну партію, щоб з’ясувати, який товар продаватиметься найкраще і лише тоді планувати об’єми.

До ціни на першу готову партію додайте ціну за послуги з пакування і саму упаковку, це додаткових 100-160$. При собівартості одного значка/магніта 0,03-0,06$ продати його можна за 0,33-0,50$. Тож на самоокупність ви зможете вийти уже через 2-3- місяці.

Щодо шляхів реалізації, то великим плюсом буде розробка свого сайту (від 50 $), окрім того, точками продажу можуть бути магазини побутової техніки і канцтовари. Все залежить від вас, вашого бажання і талантів.

Якщо вас насторожує те, що дуже багато такої продукції китайського виробництва – не лякайтеся. Так, її справді багато, але справа не в кількості, і навіть не в дешевизні, якщо ваші ідеї будуть достатньо креативними і актуальними, купуватимуть саме ваш товар. Бо жоден китаєць ніколи не знатиме особливості нашої культури так, як ми. Різні події, свята, думки, все це може бути втіленим у ваших сувенірах.

Події останнього року часу сильно вплинули на всіх нас, було чимало патріотичних сувенірів, із національною символікою, які мали шалений попит, отож, думайте, аналізуйте і постійно шукайте, того, на що суспільство охоче відгукнеться і успіх буде за вами!

Читати також:

Паркан під старовину

Паркан під старовину

Поговоримо про ідею для малого бізнесу. Дуже хорошим і правильним рішенням може бути створення модульної системи дерев’яних парканів. Таким чином, для цього бізнесу є два варіанти...

Дизайн інтер’єрів

Дизайн інтер’єрів

У кожній людині ховається творча особистість і, напевно, кожен мріяв хоч щось змінити в своєму будинку або квартирі на свій розсуд. Але не кожен на це наважується, оскільки такі зміни...