Бізнес на подорожніх нотатках

Ви любите подорожувати та робити дорожні нотатки? Вітаємо: бізнес, про який йтиме мова,  саме для Вас. Як можна легко заробити хороші гроші, при цьому займаючись улюбленою справою?

Отож, все почалось від любительки подорожей Сьюзан, яка подорожує раз чи двічі на місяць. Вона зараз живе в Лондоні, але мала досвід проживання в Європі, Сполучених Штатах, Латинській Америці. Під час своїх роз’їздів Сьюзан вела щоденник, в який записувала все краще місцеві кафе, клуби, магазини, готелі та інші заклади. Жінка весь час думала про те, як з цього зробити бізнес. За роки подорожей інформації по різних країнах накопичилося маса, частина – були її особисті нотатки, інша – нотатки та відгуки друзів і знайомих.

Спочатку Сьюзан вирішила відкрити консалтингову компанію, запропонувавши клієнтам послуги з планування подорожей, пошуку експертів, організації відпочинку та інших аспектів життя і навіть пошуку унікальних подарунків. Пізніше з’явився сайт Suzanne’s Files.  Це своєрідний гід-путівник для туристів з різних країн місцями світу.

За словами Сьюзан, огляди та поради на цьому ресурсі кардинально відрізняються від оглядів у журналах та інших туристичних гідах своєю щирістю, правдивістю, індивідуальністю. Крім особистих оглядів на сайті представлені поради, рекомендації і знахідки інших експертів, як вона їх називає, «моїх інсайдерів», думці яких можна довіряти.

На сайті можна знайти інформацію по таких розділах: туризм, їжа і напої, краса і здоров’я, магазини та подарунки.

Основна ставка Сьюзан на якість, а не на розкіш. Її мета – допомагати зайнятим людям знайти краще місце в світі для життя і відпочинку. А її сайт – це справжні, щирі, корисні поради, які приносять хороший прибуток, адже відвідування сайту платне, до того ж кошти йдуть з реклами, розміщеної на сайті.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...