Бізнес на гаражах

Звичайно ж, починати власний бізнес потрібно з мінімальний ризиком і невеликими капіталовкладеннями. І бізнес, про який піде мова, дуже перспективний і потребує мало капіталовкладень. Оскільки кількість автомобілів останнім часом збільшується дуже високими темпами. І власники автомобілів завжди мають проблему зі зберіганням машини.

І тут все дуже просто: будь-якому автовласникові просто необхідний гараж для зберігання свого залізного коня, крім того з’явиться місце для зберігання різних його деталей, техніки та іншого.

Гаражний бізнес полягає в оренді приміщення під гараж. Але навіть у такому простому, здавалося б, виді бізнесу, теж є трохи своїх нюансів.

Найкраще гараж  побудувати – це обійдеться 1800-3700 доларів. Сума не така вже й велика. Тим більше, що здавати в оренду такий гараж буде вельми вигідною справою. Вартість послуг автостоянки в середньому коштує 2,5 доларів, в залежності від міста та місця розташування. А приблизна вартість здачі гаража в оренду буде становити 75 доларів на місяць. А це вже 900 доларів в рік. У цьому випадку, гараж вам окупиться за 2-4 роки. Через деякий час кількість гаражів можна збільшувати, відповідно збільшувати свій дохід. Абсолютно вигідне вкладення коштів!

Якщо говорити про потенційних клієнтів, то з ними проблем не буде. Таким клієнтами можуть бути навіть сусіди, які мають власний автомобіль. Адже у власника автомобіля є два виходи: просто ставити машину біля будинку без гаража (але тоді є ризик для автомобіля) або ставити машину на спеціальній стоянці. Але ж кожен водій бажає мати свій автомобіль поряд з будинком. Тому думати про клієнтів часу не буде – адже кількість клієнтів буде дуже високою. Тому такий вид бізнесу буде дуже вигідний як на сезонах, так і цілий рік.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес. По суті мова...