Бізнес на доставці товарів – просто, як 2+2

У бізнесі завжди час – це гроші, а раз так, то завжди будуть ті, хто прагне заощадити свій час, заплативши за це гроші. Саме на цьому ми і пропонуємо вам зробити свій бізнес.

По суті мова зараз йде про експрес доставку певних товарів. Ще донедавна цей вид доставки, що позиціонував себе як «отримати все і негайно», орієнтувався переважно на vip-клієнтів, що мають дохід від 5000 грн. на одного члена сім’ї. Але у зв’язку із кризою в країні, підприємці змушені були шукати нові способи, для підтримки цього виду діяльності і ось який вихід вони знайшли.

Приклад розкрутки бізнесу, який ми вам наведемо, взятий із реального життя. Підприємець успішно «стартував» в розпал кризи і ось що для цього знадобилося. Стартовий капітал складав 25 тис. грн., зауважте, 75% цієї суми були витрачені на розкрутку власного сайту-візитки (створення такого сайту оцінюють у 2500-4000 грн.). На відміну від компаній-конкурентів, які вже давно працювали в цій сфері, багато заощадити вдалося власне на сайті. Бо аналогічні сервіси створюють для себе досить складний «онлайн-магазин» (ціна за такий онлайн-ресурс від 12 тисяч грн.), де викладені ледь не всі товари, запропоновані для доставки. В даному випадку підприємець зробив хитріше, заощадивши на «зайвому», він обрав собі гасло – «Ми доставляємо все, а ВСЬОГО на сайт не викладеш». Будучи власником служби таксі, перше, і з чого почав підприємець – це домовився із рестораном про доставку суші. (Та не думайте, що без своїх автомобілів цей бізнес не для вас, ми розкажемо вам і про те, як почати його з нічого!) Оскільки власної служби доставки ресторан не мав, то охоче прийняв цю пропозицію. Дуже скоро таких ресторанів було уже до 40. Акцент був зроблений на якості продукції, яку привозили в ресторан, робився обов’язковий обдзвін клієнтів, щоб з’ясувати, чи влаштовує їх товар, якщо з’являлися нарікання, підприємець змінював постачальника. При цьому тут заробити вдається не лише безпосередньо на доставці, а й на постійних знижках від партнерів, які можуть становити до 10%. Окрім того, у вас не буде жодних витрат на «склади» та їх утримання, бо все що треба – взяти у одному місці, та перевезти в інше.

Досі ми говорили про співпрацю із ресторанами, та це лише одна маленька складова від усіх можливих послуг такої фірми. Доставляється справді все – медикаменти, квіти, продукти! Довгий час практично незайнятою була ніша доставки продуктів із супермаркетів та їжі із ресторанів, яку обрав собі за основу інший підприємець. Хоча ті ж ресторани пропонують власну доставку, ви ніяк не проконтролюєте якість цієї продукції, за чим пильно стежить працівник із експрес-доставки, який не допустить жодних «недоліків» у вашому замовленні. Великий плюс цього виду діяльності – незмінний попит на послуги, про що говорять всі учасники цього виду бізнесу.

Ми обіцяли розкрити особливості ведення бізнесу для тих, хто не має автопарку. Так от, інші підприємці успішно обходяться без нього, винаймаючи кур’єра із власним авто, послуги якого обходяться у 40-80% від вартості доставки. І тоді розрахунок ведеться наступним чином – доставка на авто – вдвічі дорожча, ніж на громадському транспорті. Вночі можлива доставка на мопедах. Для прикладу, один із підприємців має 25 кур’єрів, а автопарк для себе вважає цілком недоцільним. При цьому, далеко не всі підприємці обирають для себе постійні точки для закупівлі товарів, залишаючи для себе «поле для маневрів».

Щодо клієнтів, то 70% із них знайдуть вас самі через інтернет і тільки 30% помітять вас «в реалі». 20% клієнтів мають дохід нижче 500 грн. на члена сімї і звертаються здебільшого тоді, як в розпал святкування щось закінчується. Продукти із супермаркету замовляють домогосподарки.Є постійні клієнти, які звертаються мінімум раз на тиждень. У великих містах України, як стверджують власники компаній, таких клієнтів 70%, а в менших, регіональних містах – 20%. У холодну пору року кількість замовлень зростає, особливо в період свят.

Спробуйте для себе новий напрям діяльності, можливо саме він приведе вас до справжнього успіху.

Читати також:

Власна пральня – чому це вигідно?

Власна пральня – чому це вигідно?

Для відкриття власного прального бізнесу вам знадобиться 10-12 тисяч доларів, які ви зможете повернути уже за рік часу. Отже, з чого слід починати і в якому напрямку рухатися? Найголовніше,...

Власний пейнтбольний клуб

Власний пейнтбольний клуб

Ви б хотіли стати власником пейнтбольного клубу і спробувати себе у цьому бізнесі? Тоді ми розповімо вам, з чого варто починати. Скажімо, ви живете невеличкому місті, яке не входить до...